O nás
Callcentrum

Ako prví na Slovensku sme rozbehli fundraising prostredníctvom callcentra. Fundraising je spôsob získavania zdrojov, ktoré ako nezisková organizácia rozdeľujeme na projekty pomoci pre rôzne ťažké zdravotné a sociálne prípady.

Efektívna a priama pomoc

Prvýkrát sme sa pre tento nástroj rozhodli v prípade malého Marka s hemiparézou a prakticky nefunkčnou jednou stranou mozgu. Jeho príbeh nás veľmi oslovil, preto sme sa rozhodli osloviť ľudí priamo, povedať im o možnostiach ako pomôcť a záujemcom zaslať na uvedenú adresu darovaciu zmluvu, aby bolo všetko korektné a kóšer.

Callcentrum 1
Callcentrum 2

Pomoc pod kontrolou

Darcovia môžu sledovať, kam presne ich peniaze putujú, ako sa vyvíja prípad malého chlapca a nakoľko efektívna je ich pomoc. Verte, že pre nás aj 10€ znamená veľa. Nespoliehame sa len na 2%, oslovujeme aj sponzorov a všetkých ľudí, ktorí chcú a môžu pomôcť. A to hocijakou sumou.

Bližšie k Vám

Formou callcentra, ktoré po úspešnom otestovaní používame aj na ďalšie konkrétne prípady, sa k vám chceme dostať bližšie. Zodpovedať aj na prípadné otázky či obavy, ktoré má mnoho darcov. Kam presne pôjdu moje peniaze? Nebudú zneužité? Kto ich dostane? Akou formou pomôžu? Prípady, o ktorých ľuďom hovoria naše sympatické calloperátorky, si dôkladne overujeme a ľudí, ktorým sa takým spôsobom rozhodneme pomôcť, osobne navštevujeme.

Callcentrum 3
Ak ste boli oslovení našim callcentrom a máte ďalšie otázky, kontaktujte priamo naše telefonistky na tomto čísle.