AKTIVITY
Pierott Day

Každoročný športovo-kultúrny deň s bohatým programom pre celé rodiny sa uskutoční 4.9.2021 v rekreačnom areáli Delňa-Prešov.

Pierott Day 1
Pierott Day 2
0
vstupné
0
ročníkov
0
účastníkov každý rok

Pierott Day 2020

Pierott Day pre celé rodiny v znamení športu a pohybu

Nezabudnuteľný deň pre všetky deti a rodiny, bez ktorého si v našej organizácii nevieme predstaviť leto sa konalo už po siedmy krát aj v roku 2020. Napriek pandemickej situácii sme radi, že sa podujatie podarilo zorganizovať v období najnižšieho pandemického rizika a mohli privítať stovky detí a rodičov v rekreačnom areály Delňa. Nádherné počasie už len umocnilo pekný čas, pri ktorom sme spoločne mohli zabudnúť na trápenia posledných mesiacov a sústrediť sa na prítomný okamih v kruhu priateľov.

Športový zážitok pre deti

V PIEROTT-e robíme všetko pre to, aby sme deti podporili v zdraví, v pohybe, v športe a v talente. Minulé ročníky sa niesli v znamení tenisu, koní, hudby a spevu, alebo futbalu. Pierott Day 2020 sme urobili opäť niečim výnimočné a rozhodli sa ho spojiť s celoslovenským adrenalínovo-prekážkovým behom Hero Race. Okrem tradičných atrakcií a zábavneho programu v podobe skákacieho hradu, trampolín, preliezok, stánkov s občerstvením alebo hasičského programu mali deti možnosť vidieť silákov a pretekárov z celého Slovenska. Vďaka tomu si deti užili pohľad na svojich rodičov a ďalšie ženy a mužov, ktorí zdolávali predpripravený náročný beh. Títo dospeláci boli pre deti inšpiráciou k tomu, aby prekonali svoj strach a zapojili sa do pretekov tiež.

 

Preteky pre deti

Pre deti bola pripravená kratšia trať, v ktorej si deti mohli otestovať svoje schopnosti, zabaviť sa, zasúťažiť si a na konci získať hrdinskú medailu za úžasný výkon. Deti na trati liezli, skákali, bežali, podliezali, ťahali alebo aj dvíhali. Skrátka všetko potrebné k tomu, aby objavili malých hrdinov v sebe. 

Pierott Day 2021

Urobíme všetko pre to, aby sa nám podarilo s deťmi a ich rodinami stretnúť aj o rok na ďalšom ročníku Pierott Day. Už teraz sa naň tešíme. 

Aké boli minulé ročníky?

Chcete nám pomôcť?

Máte záujem pomôcť nám s organizáciou Pierott dňa? Zapojiť sa aktívne? Pomôcť s tombolou, alebo máte iný nápad, ako sa odprezentovať? Neváhajte nás kontaktovať.

Priamy kontakt

Mgr. Marián Beliš
0910 845 055