AKTIVITY
Pierott Day

Každoročný športovo-kultúrny deň s bohatým programom pre celé rodiny sa uskutočnil 3.9.2022 v rekreačnom areáli Delňa-Prešov.

Pierott Day 1
Pierott Day 2
0
vstupné
0
ročníkov
0
účastníkov každý rok

Pierott Day 2021

Pierott Day pre celé rodiny v znamení športu a pohybu

Nevieme si už ani predstaviť leto bez PIEROTT DAY. Stretnúť sa osobne s priateľmi, spoznať nových ľudí, pripraviť deťom bohatý program a sledovať ich pri ňom je totiž to, na čo sa najviac stále tešíme. PIEROTT DAY plný detského smiechu, zábavy, stretnutí, hier a atrakcií už po ôsmy krát hostil stovky rodín v Prešovskom rekreačnom areáli Delňa. Po ďalšom náročnom roku bolo úžasné opäť vidieť deti sa hrať a športovať. Dokonalé počasie už len umocnilo príjemný čas, na ktorý budeme my a veríme aj prítomní hostia opäť v dobrom spomínať .

Športový zážitok pre deti

Po pozitívnych ohlasoch z minulého roka sme sa rozhodli ročník PIEROTT DAY 2021 opäť spojiť s úspešným podujatím Hero Race – celoslovenským adrenalínovým prekážkovým behom. Deti tak mohli okrem atrakcií a programu venovanému im, sledovať nadľudské výkony mladých a starších aktívnych športovcov, ale aj rekreačných športovcov, ktorí iba jednoducho milujú pohyb. Títo pretekári sa pasovali s desiatkami prekážok a ich odhodlanie, bojovnosť a na konci aj dobehnutie do ciela bolo pre deti, ktoré to sledovali tým najlepším vzorom. Aby sme neostali “iba“ pri tom, hosťami tohto ročníka boli aj hokejisti extraligového HC Prešov, ktorí deťom rozdávali podpisy a fotili sa s nimi.

Preteky pre deti

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Takmer 130 detí z celého Slovenska sa postavilo na štart trate, ktorá bola venovaná iba im. Zmenšenina dospeláckej trate bola pre deti lákadlom a tie odhodlane a so zápalom zdolávali prekážku za prekážkou a na každého v cieli zaslúžene čakala medaila a pamätný diplom. 

Pierott Day 2022

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník skvelého dňa. Veríme, že sa opäť stretneme. A nezabudnite zavolať aj ďalších 🙂 

Aké boli minulé ročníky?

Chcete nám pomôcť?

Máte záujem pomôcť nám s organizáciou Pierott dňa? Zapojiť sa aktívne? Pomôcť s tombolou, alebo máte iný nápad, ako sa odprezentovať? Neváhajte nás kontaktovať.

Priamy kontakt

Mgr. Marián Beliš
0910 845 055