AKTIVITY
Pierott Day

Každoročný športovo-kultúrny deň s bohatým programom pre celé rodiny sa uskutočnil 3.9.2022 v rekreačnom areáli Delňa-Prešov.

Pierott Day 1
Pierott Day 2
0
vstupné
0
ročníkov
0
účastníkov každý rok

Pierott Day 2021

Pierott Day pre celé rodiny v znamení športu a pohybu

Aj v roku 2022 sa nám podarilo zorganizovať PIEROTT DAY – deň pre rodiny s deťmi, ktorý sa rovnako, ako ten minuloročný, niesol v znamení športu, súťaží, atrakcií a nezameniteľnej detskej radosti. Stretnúť sa osobne s našimi podporovateľmi, priaznivcami, ale aj kamarátmi či známymi a osláviť úspešný rok je pre nás vždy veľkým potešením. No najväčšiu radosť nám robia deti, ktoré svojou energiou, entuziazmom, smiechom a veselosťou zahrnuli aj tento ročník PIEROTT DAY.

Dobrý čas pre všetkých

Bohatý kultúrno-športový program, ktorý sa nám podarilo zorganizovať, pozostával skutočne z vystúpení, v ktorých sa miesila hudobná zložka nášho východoslovenského regiónu s poriadnou dávkou športu. Na PIEROTT DAY 2022 vystúpili Folklórny súbor Solivarčan, prešovská workoutová skupina Hype Sesh Team a v neposlednom rade aj talentované deťúrence, ktoré poznáte z veľkej internetovej talentovej súťaže Deti majú talent 2021. Tie nám ukázali, ako vedia spievať, tancovať či vycvičiť si psíka. Počas celého dňa vás sprevádzala naša dvorná moderátorka Evka a nechýbal ani DJ, ktorý celý program doprevádzal dobrou hudbou. Na všetky zúčastnené deťúrence čakali aj zábavné atrakcie, ako boli skákacie hrady, súťaže so sladkou odmenou či maľovanie na tvár.

Šport a zdravie

Športová atmosféra nechýbala predovšetkým vďaka opätovnému spojeniu PIEROTT DAY s legendárnym adrenalínovým prekážkovým behom HERO RACE, počas ktorého sme so zatajeným dychom sledovali šikovných športovcov, ako dokážu prekonať svoje sily a najmä náročné prekážky. Ani tento rok nechýbala detská dráha, ktorá bola zmenšenou verziou tej dospeláckej. Obrovské množstvo detí si tak mohlo taktiež zmerať svoje sily a vyskúšať si zasúťažiť.

Ďakujeme všetkým

Objektívne môžeme zhodnotiť, že tento deň obsahoval väčšinu z toho, čo sa v PIEROTT n.o. usilujeme denne dosiahnuť: aby deti športovali, aby sa nebáli ukázať svoj talent, aby spolu rodiny trávili viac času a čo je najdôležitejšie, aby sa deti radovali, usmievali a bavili. Sme veľmi radi, že sme sa s vami opäť po celom roku stretli a mohli sa spoločne zamyslieť, čo všetko sa nám v ostatnom roku podarilo. Veríme, že našich aktivít bude pribúdať a že na PIEROTT DAY 2023 sa stretneme v ešte hojnejšom počte. ĎAKUJEME.

Aké boli minulé ročníky?

Chcete nám pomôcť?

Máte záujem pomôcť nám s organizáciou Pierott dňa? Zapojiť sa aktívne? Pomôcť s tombolou, alebo máte iný nápad, ako sa odprezentovať? Neváhajte nás kontaktovať.

Priamy kontakt

Mgr. Marián Beliš
0910 845 055