Pierott Day 2021

Pierott Day 2021 (80)

Nevieme si už ani predstaviť leto bez PIEROTT DAY. Stretnúť sa osobne s priateľmi, spoznať nových ľudí, pripraviť deťom bohatý program a sledovať ich pri ňom je totiž to, na čo sa najviac stále tešíme. PIEROTT DAY plný detského smiechu, zábavy, stretnutí, hier a atrakcií už po ôsmy krát hostil stovky rodín v Prešovskom rekreačnom areáli Delňa. Po ďalšom náročnom roku bolo úžasné opäť vidieť deti sa hrať a športovať. Dokonalé počasie už len umocnilo príjemný čas, na ktorý budeme my a veríme aj prítomní hostia opäť v dobrom spomínať .

Športový zážitok pre deti

Po pozitívnych ohlasoch z minulého roka sme sa rozhodli ročník PIEROTT DAY 2021 opäť spojiť s úspešným podujatím Hero Race – celoslovenským adrenalínovým prekážkovým behom. Deti tak mohli okrem atrakcií a programu venovanému im, sledovať nadľudské výkony mladých a starších aktívnych športovcov, ale aj rekreačných športovcov, ktorí iba jednoducho milujú pohyb. Títo pretekári sa pasovali s desiatkami prekážok a ich odhodlanie, bojovnosť a na konci aj dobehnutie do ciela bolo pre deti, ktoré to sledovali tým najlepším vzorom. Aby sme neostali “iba“ pri tom, hosťami tohto ročníka boli aj hokejisti extraligového HC Prešov, ktorí deťom rozdávali podpisy a fotili sa s nimi.

Preteky pre deti

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Takmer 130 detí z celého Slovenska sa postavilo na štart trate, ktorá bola venovaná iba im. Zmenšenina dospeláckej trate bola pre deti lákadlom a tie odhodlane a so zápalom zdolávali prekážku za prekážkou a na každého v cieli zaslúžene čakala medaila a pamätný diplom.

Ďakujeme za vašu správu!

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.

Súťaž o školské pomôcky

Blíži sa začiatok šk. roka a my máme pre Vás súťaž, vďaka ktorej môžete získať školské pomôcky pre Vaše dieťa