Pierott Day 2019

pierott-day-2019-16
14. septembra 2019 sme zorganizovali už 6. ročník podujatia s názvom PIEROTT DAY. Deň pre deti i celé rodiny, ktorý spája malých aj veľkých a vytvára nové priateľstvá. Lanové centrum Outdoor park Prešov sa stalo na jedno poobedie naším domovom. A keby len naším – Pierott Day v roku 2019 navštívilo viac ako 1 000 ľudí. Taký veľký záujem rodičov a detí nás nesmierne teší a slúži nám ako dôkaz toho, že pripravovať toto a ďalšie podujatia pre deti má význam.

Bohatý program

Na úvod sa všetkým prihovoril viceprimátor mesta Prešov Mgr. Pavol Neupauer, čím celé podujatie slávnostne otvoril a hneď potom sa začalo prihlasovanie do súťaží. Deti sa už doslova nevedeli dočkať prekážkového behu, ktorý pripravila fitness trénerka Martina Namešpetrová so svojim manželom. Na priľahlom ihrisku sa začala súťaž v kopaní pokutových kopov, pričom súťažili deti, ale aj dospelí. Na pódiu medzitým prebiehala spevácka súťaž detí a každý, kto našiel odvahu postaviť sa na pódium, si zaslúžil potlesk. O to viac, že v porote tejto súťaže sedeli profesionálni speváci – Ondrej Ferko aj speváčka Michaella. Okrem hodnotenia detskej speváckej súťaže neskôr vystúpili aj na pódiu a ukázali čo-to zo svojho umenia. Na záver kultúrneho programu vystúpila kapela BB Country a prispela k skvelej atmosfére.

Detský svet

Pre deti boli pripravené rôzne atrakcie. Nechýbali skákacie hrady, nafukovacia šmýkačka, maľovanie na tvár, či modelovanie balónov. Už tradične mali veľký úspech trampolíny, na ktorých sa do sýtosti vyskákali malí aj veľkí. Nechýbala ani tombola s množstvom zaujímavých cien a počas celého podujatia sa mohli deti povoziť na koníkoch.

Opäť o rok

Krásny letný deň sme zavŕšili vyhodnotením najlepších výkonov v jednotlivých súťažiach, kde tí najlepší získali medailu a vecné ceny a my sa už teraz nevieme dočkať na to, čo prinesie PIEROTT DAY 2020.

Ďakujeme za vašu správu!

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.

Súťaž o školské pomôcky

Blíži sa začiatok šk. roka a my máme pre Vás súťaž, vďaka ktorej môžete získať školské pomôcky pre Vaše dieťa