Pierott Day 2020

hero-race-junior-22-08-2020-21

Nezabudnuteľný deň pre všetky deti a rodiny, bez ktorého si v našej organizácii nevieme predstaviť leto sa konalo už po siedmy krát aj v roku 2020. Napriek pandemickej situácii sme radi, že sa podujatie podarilo zorganizovať v období najnižšieho pandemického rizika a mohli privítať stovky detí a rodičov v rekreačnom areáli Delňa. Nádherné počasie už len umocnilo pekný čas, pri ktorom sme spoločne mohli zabudnúť na trápenia posledných mesiacov a sústrediť sa na prítomný okamih v kruhu priateľov.

Športový zážitok pre deti

V PIEROTT-e robíme všetko pre to, aby sme deti podporili v zdraví, v pohybe, v športe a v talente. Minulé ročníky sa niesli v znamení tenisu, koní, hudby a spevu, alebo futbalu. Pierott Day 2020 sme urobili opäť niečim výnimočné a rozhodli sa ho spojiť s celoslovenským adrenalínovo-prekážkovým behom Hero Race. Okrem tradičných atrakcií a zábavneho programu v podobe skákacieho hradu, trampolín, preliezok, stánkov s občerstvením alebo hasičského programu mali deti možnosť vidieť silákov a pretekárov z celého Slovenska. Vďaka tomu si deti užili pohľad na svojich rodičov a ďalšie ženy a mužov, ktorí zdolávali predpripravený náročný beh. Títo dospeláci boli pre deti inšpiráciou k tomu, aby prekonali svoj strach a zapojili sa do pretekov tiež.

Preteky pre deti

Pre deti bola pripravená kratšia trať, v ktorej si deti mohli otestovať svoje schopnosti, zabaviť sa, zasúťažiť si a na konci získať hrdinskú medailu za úžasný výkon. Deti na trati liezli, skákali, bežali, podliezali, ťahali alebo aj dvíhali. Skrátka všetko potrebné k tomu, aby objavili malých hrdinov v sebe. 

Ďakujeme za vašu správu!

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.

Súťaž o školské pomôcky

Blíži sa začiatok šk. roka a my máme pre Vás súťaž, vďaka ktorej môžete získať školské pomôcky pre Vaše dieťa