Podarilo sa nám objaviť Emila, nesmierny tenisový talent, ktorý si zaslúži našu podporu.

IMG_1622

V rámci Tenisovej školy Pierott sa nám podarilo priviesť k tenisu už nemalé množstvo detí, z ktorých mnohí sa tenisu venujú aj dnes a darí sa im. V roku 2020 sa do programu v Prešove zapojil aj štvorročný Emil, ktorý sa s tenisom veľmi skamarátil.  Už ako štvorročný vykazoval veľké známky talentu a odhodlania, čo sa často krát u detí v takomto mladom veku nevidí. Aj po skončení projektu sa Emil naďalej venuje tenisu, dnes už ako šesťročný. 

Pracovitý chlapec

Emil trénuje poctivo tri krát do týždňa v Profitennis Academy v Prešove pod vedením trénerov Radky Rešovskej a Tomáša Výrostka. Rodičia sa mu snažia zabezpečiť individuálne tréningy, pretože tie Emila najviac posúvajú vpred. Avšak aj on sám má tieto tréningy najradšej. Vtedy cíti od trénera najväčšiu pozornosť a sám si uvedomuje, že sa vtedy najviac dokáže sústrediť a zlepšovať. Už v takomto útlom veku má Emil za sebou zopár súťaží a s nimi aj niekoľko ocenení, ako napríklad dva krát tretie miesto v U8 (turnaj detí do osem rokov  v Prešove), tretie miesto v detskom regionálnom Davis Cupe v Levoči či víťaz útechy v celoslovenskej súťaži U8 v Banskej Bystrici.

Emil je osobnostne veľmi milý, usmievavý a zhovorčivý chlapec z ktorého vyžaruje chuť do života a láska k športu. Občas si rád zahrá aj florbal alebo futbal, avšak najviac k nemu prehovára tenis. Rád ho sleduje v televízii, pozná úspešných hráčov a učí sa od nich. Od rodičov má Emil plnú podporu. Sami sú to športovci a preto vedia, aké sú ideálne podmienky na to, aby ich syn vedel rásť – mentálne i fyzicky. 

Podarilo sa nám objaviť Emila, nesmierny tenisový talent, ktorý si zaslúži našu podporu. 3

Keďže tenis je finančne náročnejší šport, snažíme sa v Pierotte podporovať deti, ktoré k nemu inklinujú a majú predpoklady napredovať. Aj preto nás veľmi teší, že môžeme podporovať takého talentovaného mladého tenistu, akým je Emil, a to napríklad kúpou nových pomôcok či oblečenia. Emilov talent budeme mapovať aj naďalej, podporovať ho a držať mu palce. 

Čo na podporu hovoria Emilovi rodičia

,,Vidíme u Emila viditeľnú zmenu každý mesiac, kde s trénermi stále integrujú nové prvky, cviky a techniku. Napr. takzvané osmičky trénoval pred mesiacom, pričom tento cvik je náročný aj pre deti od 10 rokov, resp. sa zaradzuje až v tom veku. Chceme sa zúčastňovať čo najviac turnajov ako to bude možné, a rovnako aj cestovať po riadnych ATP turnajoch, pretože vtedy má Emil možnosť vidieť a  pozorovať najlepších tenistov naživo.  Ďakujeme veľmi pekne Pierottu za podporu, keďže deti neustále rastú a obmena športových vecí je nevyhnutná ku kvalitným výkonom.“

Podarilo sa nám objaviť Emila, nesmierny tenisový talent, ktorý si zaslúži našu podporu. 4

Ďakujeme za vašu správu!

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.

Súťaž o školské pomôcky

Blíži sa začiatok šk. roka a my máme pre Vás súťaž, vďaka ktorej môžete získať školské pomôcky pre Vaše dieťa